دوره های آموزشی

دفاع شخصی کودکان تا سن 8 سال     

دفاع شخصی کودکان

مخاطب این این کارگاه های آموزشی با عنوان نینجای کوچک من! نه خود کودکان که والدین بچه ها هستند. اگر کودک شما قبل از سن دبستانه، تقریبا عمده امنیتش برعهده شماست و توقع اینکه کودک بتونه به صورت فیزیکی از خودش دفاع کنه واقع بینانه نیست.

در این مقطع، والدین هستند که باید اصول حفاظت از کودکان رو بیاموزند و البته بخشی از اونها رو هم به کودکانشون آموزش بدن.

چه مادری هستید که در دوران بارداری و در انتظار تولد فرزندشه، چه کودک شما 3 – 4 ساله است و چه در آستانه ورود به مدرسه، این کارگاه ها می تونه به شما در جهت افزایش امنیت بچه ها کمک کنه.

در این کارگاه ها با بررسی حوادث مستند، مجموعه اطلاعات و مهارتهای کاربردی از کودک ربایی و گم شدن کودکان گرفته تا نکات کلیدی در مورد اشتراک تصاویر کودکان در فضای اینترنت و شبکه های اجتماعی رو بدون افراط و تفریط با هم یاد می گیریم.

مخاطب هدف: والدین کودکان از قبل از تولد تا حدود 8 سالگی

نحوه و مکان برگزاری: کارگاه های آموزشی به صورت حضوری در تهران و به صورت وبینار بدون محدودیت جغرافیایی

زمان: تاریخ برگزاری کارگاه ها در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد. اگر مایل هستید، می تونید به شماره واتس اپ مسیج بدید تا هر زمان تاریخ کارگاه/وبینار بعدی مشخص شد، بهتون اطلاع رسانی بشه.

هزینه: بسته به کارگاه آموزشی متفاوت و حدودا بین 500 تا 700 هزار تومان.

دفاع شخصی کودکان در مقطع سنی دبستان

دفاع شخصی کودکان

این دوره حفاظت شخصی مناسب کودکان در مقطع سنی دبستانه(ترجیحا سوم دبستان به بالا). در این دوره بچه ها در قالب بازی و سرگرمی بدون تمرکز بر یک رشته خاص رزمی،  مجموعه تکنیک هایی رو با هدف افزایش نظم پذیری و افزایش اعتماد به نفس یاد می گیرند.

علاوه بر اون، مجموعه مهارتهایی رو جهت افزایش امنیت خودشون هم در دنیای واقعی و هم در فضای اینترنت آموزش خواهند دید. مواردی مثل قلدری در مدرسه، نحوه واکنش صحیح در شرایط اضطراری و…

 هچنین از اونجایی که در دوران همه گیری، کودکان از سن دبستان عملا وارد دنیای اینترنت شدن، لازمه که بچه ها با مفاهیمی مثل قُلدری سایبری CyberBullying و نحوه مواجهه با خطرات و تهدیدات احتمالی مشابه هم آشنا بشن. این موضوعات هم بخشی از آموزشهای این دوره خواهد بود.

مخاطب هدف: کودکان در مقطع سنی دبستان، حدودا 9 تا 12 سال

نحوه و مکان برگزاری: به صورت خصوصی در محل خود شما.

زمان: یک دوره 2 تا 3 ماهه (هفته ای 3 جلسه طی 2 ماه، یا هفته ای 2 جلسه طی 3 ماه) هر جلسه میانگین 1 ساعت و 15 دقیقه.

هزینه: هزینه کل دوره شامل 3 ماه آموزش تک به تک خصوصی در منزل شما + کلیه لوازم آموزشی و کمک آموزشی مورد نیاز = 15 میلیون تومان که البته لزومی به پرداخت یک باره اون نیست.

* اگر کلاس به صورت هفته ای 3 جلسه(دوره 2 ماهه) باشه، ماهانه 7 میلیون و 500 هزار تومان و اگر به صورت هفته ای 2 جلسه(دوره 3 ماهه) باشه، ماهی 5 میلیون تومان که بعد از پایان هر ماه و فقط درصورت رضایت شما از آموزش پرداخت می شه.

دفاع شخصی نوجوانان

دفاع شخصی نسل z

مخاطب هدف: نوجوانان در مقطع سنی دبیرستان – حدودا 13 تا 18 سال

نحوه و مکان برگزاری: به صورت خصوصی در محل خود شما.

زمان: یک دوره 2 تا 3 ماهه (هفته ای 3 جلسه طی 2 ماه، یا هفته ای 2 جلسه طی 3 ماه) هر جلسه میانگین 1 ساعت و 30 دقیقه.هزینه: هزینه کل دوره شامل 3 ماه آموزش تک به تک خصوصی در منزل شما + کلیه لوازم آموزشی و کمک آموزشی مورد نیاز = 15 میلیون تومان که البته لزومی به پرداخت یک باره اون نیست.

* اگر کلاس به صورت هفته ای 3 جلسه(دوره 2 ماهه) باشه، ماهانه 7 میلیون و 500 هزار تومان و اگر به صورت هفته ای 2 جلسه(دوره 3 ماهه) باشه، ماهی 5 میلیون تومان که بعد از پایان هر ماه و فقط درصورت رضایت شما از آموزش پرداخت می شه.

* تمام سعی این بوده که آموزش ها با بالاترین کیفیت همراه باشه. شما در هیچ کدام از دوره ها از قبل هزینه ای نمی پردازین. پس از پایان هر ماه، بسته به تعداد جلساتی که داشتیم و فقط و فقط درصورت رضایت شما از آموزش (که تشخیص اون کاملا با خودتونه) لطف می کنید و هزینه رو پرداخت می کنید.